Принт версія
 
архів

Події

 • 16.02.2009

  "БЕРЕЖЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО" ПРОТИ КРИЗИ На початку лютого Корпоративний університет провів бізнес-симуляцію для керівників Копрового цеху ЧерМК ВАТ "Сєвєрсталь".

 • 30.01.2009

  ІМПОРТ КУЛЬТУРИ TOYOTA ЯК МІФ І ПОМИЛКА Впровадження теорії успішне тоді, коли її культура і філософія вдало накладаються на місцеву культуру і філософію компанії. Я хочу розглянути точки, де збіг неможливий і де воно реальне в наших соцiо-культурних умовах.


Композитор Иван Карбиц Автомобили Lamborghini

Бережливе виробництво

 • Виробнича система Lean
  Мета тренінгу:
  Мета програми – навчання співробітників компанії-замовника методології впровадження "Виробничої системи Lean". Курс дає повне уявлення про методи і інструменти, використання яких дозволяє швидко збільшити і постійно удосконалювати ефективність бізнес - процесів підприємства.

  читати детальніше

 • Підвищення ефективності виробництва
  Мета тренінгу:
  Навчання співробітників замовника методології проведення проекту, направленого на вивільнення потенціалу працівників підприємства і покращення операційних показників бізнесу. При розробці методології проекту використані кращі практики концепцій Кайдзен, Бережливе виробництво і Шість Сигм.

  Курс включає в себе покроковий опис процесу проведення проекту, приклади звітності в проекті і оптимальний набір методів і інструментів, використання яких дозволяє швидко збільшити ефективність бізнес-процесів і створити фундамент для глибших перетворень компанії.

  читати детальніше

 • Основи Бережливого виробництва
  Мета тренінгу:
  Познайомити слухачів з принципами бережливого виробництва і виробничої системи Toyota. Курс включає історію виникнення, види втрат, основні концепції, акценти і філософію системи, дає огляд основних інструментів і методів, використовуваних при побудові стрункого виробництва.

  Результатами навчання є розуміння учасниками відмінностей бережливого і традиційного виробництва, здатність відрізняти ефективні виробничі процеси від процесів, що вимагають попокращення за допомогою методології стрункого виробництва і усвідомлення важливості впровадження принципів Lean в процес виробництва на своєму підприємстві.

  читати детальніше

 
Rambler's Top100