Принт версія
 
архів

Події

  • 16.02.2009

    "БЕРЕЖЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО" ПРОТИ КРИЗИ На початку лютого Корпоративний університет провів бізнес-симуляцію для керівників Копрового цеху ЧерМК ВАТ "Сєвєрсталь".

  • 30.01.2009

    ІМПОРТ КУЛЬТУРИ TOYOTA ЯК МІФ І ПОМИЛКА Впровадження теорії успішне тоді, коли її культура і філософія вдало накладаються на місцеву культуру і філософію компанії. Я хочу розглянути точки, де збіг неможливий і де воно реальне в наших соцiо-культурних умовах.


Композитор Иван Карбиц Автомобили Lamborghini

Система THOMAS INTERNATIONAL

Thomas International - це система, яка визначає поведінку людини в робочому середовищі.

На даний момент Система Thomas International - найпоширеніший в світі інструмент управління і бізнес оцінки, який впродовж 25 років є найбільш ефективним інструментом, що допомагає організаціям підбирати, розвивати і навчати людей. Система Thomas - точний, ефективний і об'єктивний інструмент оцінки персоналу, який дає можливість працедавцеві зрозуміти і розвинути повний потенціал своїх людей, використовуючи їх сильні сторони.

Спільно з нашим партнером - компанією TZ Partners Ltd, яка з 2007 року є офіційним представником системи Thomas International на території України, ми пропонуємо нашим Клієнтам використовувати в своїй діяльності цей інструмент, як найкращий метод оцінки, спотворити результати якого практично неможливо.

Система Thomas International довела свою достовірність в оцінці більше 4 млн. працівників, 35 000 клієнтів, представлена в 60 країнах на 52 мовах.

Кількість користувачів 35 000 компаній, серед яких підприємств з чисельністю від 30 чоловік і такі як Coca-cola, Bayer, American Express, Walt Disney, BMW, General Motors, Canon, Nestle, Procter&gamble, Johnson&johnson, At&t, SONY, Estee Lauder, Castrol, Volvo, Citi-bank, ENIRO, Wrigley.

Основні переваги від використання системи Thomas International:

- Приймати на роботу правильних людей і зробити процес підбору персоналу простішим, швидшим і надійнішим.

- Удосконалити процес оцінки персоналу. Визначити Ваших ключових співробітників.

- Визначити потреби у навчанні Вашого персоналу і створювати плани розвитку, які дозволять їм бути більш ефективним на роботі. Утримувати Ваш ключовий персонал.

- Навчитися управлінню і мотивації кожного індивіда, таким чином, щоб вони ефективно працювали і були задоволені своєю роботою.

- Створювати позитивне і мотивуюче оточення за допомогою управління культурою команди і побудовою успішної команди

- Будувати моделі компетенцій, які допоможуть Вам підбирати, оцінювати і управляти вашим персоналом.

Переваги від вживання Системи Thomas International всередині компанії:

- Підвищення незалежності Вашої компанії від консалтингових агентств

- Перетворення людського капіталу в ефективніший ресурс компанії, підвищуючи її прибуток

- Можливість приймати обізнаніші рішення по людях у Вашій компанії

- Поліпшення практики створення і розвитку успішних команд

- Можливість тренінгу по системі для топ-менеджерів компанії

 
Rambler's Top100