Принт версія
 
архів

Події

  • 16.02.2009

    "БЕРЕЖЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО" ПРОТИ КРИЗИ На початку лютого Корпоративний університет провів бізнес-симуляцію для керівників Копрового цеху ЧерМК ВАТ "Сєвєрсталь".

  • 30.01.2009

    ІМПОРТ КУЛЬТУРИ TOYOTA ЯК МІФ І ПОМИЛКА Впровадження теорії успішне тоді, коли її культура і філософія вдало накладаються на місцеву культуру і філософію компанії. Я хочу розглянути точки, де збіг неможливий і де воно реальне в наших соцiо-культурних умовах.

Рекомендована література Новинки
Композитор Иван Карбиц Автомобили Lamborghini

Канбан і точно вчасно на Toyota: Менеджмент починається на робочому місці

Автор: Колектив авторів. Видавництво Альпіна Бізнес Букс, 2008 р.

Книга, яку ви тримаєте в руках, - одне з самих читаних видань по управлінню виробництвом в Японії. В основу книги лягли учбові матеріали, підготовлені фахівцями Toyota до семінарів з виробничої системи Toyota, які проходили в середині 1970-х років.

З тих пір пройшло немало часу, але книга, що неодноразово перевидавалася, в тому числі й англійською мовою, до цих пір служить коротким керівництвом по зниженню витрат на виробництві в усьому світі.

Системи «канбан» і «точно вчасно» - два методи управління виробництвом і запасами, які використовуються в рамках виробничої системи Toyota, - допомагають знайти кращі способи підвищення продуктивності процесу і якості продукції.

Книга призначена для керівників, прагнучих скоротити втрати на виробництві і удосконалити виробничу систему своєї компанії. Вона представляє інтерес для менеджерів всіх рівнів і буде цікава студентам, чия спеціальність знаходиться в області виробництва і сфері послуг.

 
Rambler's Top100