Принт версія
 
архів

Події

  • 16.02.2009

    "БЕРЕЖЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО" ПРОТИ КРИЗИ На початку лютого Корпоративний університет провів бізнес-симуляцію для керівників Копрового цеху ЧерМК ВАТ "Сєвєрсталь".

  • 30.01.2009

    ІМПОРТ КУЛЬТУРИ TOYOTA ЯК МІФ І ПОМИЛКА Впровадження теорії успішне тоді, коли її культура і філософія вдало накладаються на місцеву культуру і філософію компанії. Я хочу розглянути точки, де збіг неможливий і де воно реальне в наших соцiо-культурних умовах.

Рекомендована література Новинки
Композитор Иван Карбиц Автомобили Lamborghini

Талановиті співробітники: Виховання і навчання людей у дусі дао Toyota

Автор: Джеффрі Лайкер, Девід Майєр. Видавництво Альпіна Бізнес Букс, 2008
Про бережливе виробництво написано багато книг. Але незалежно від того, якого аспекту методів Toyota стосуються автори — виробничої системи в цілому, концепції «вчасно», процесу швидкої переналадки, системи розробки продукції, — скрізь в першу чергу йдеться про людей.

Без професійного, добросовісного і захопленого своєю роботою персоналу ні Toyota, ні інші компанії, які йдуть по її стопах, не досягли б успіху. Виховання, наваення і просування людей — це основа, на яку спираються всі інструменти, методи і правила, що складають суть бережливого виробництва.

В книзі розповідається про унікальну систему управління персоналом Toyota, яка багато в чому побудована на технології TWI (Training Within Industry), розробленій в США.

 
Rambler's Top100