Принт версія
 
архів

Події

  • 16.02.2009

    "БЕРЕЖЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО" ПРОТИ КРИЗИ На початку лютого Корпоративний університет провів бізнес-симуляцію для керівників Копрового цеху ЧерМК ВАТ "Сєвєрсталь".

  • 30.01.2009

    ІМПОРТ КУЛЬТУРИ TOYOTA ЯК МІФ І ПОМИЛКА Впровадження теорії успішне тоді, коли її культура і філософія вдало накладаються на місцеву культуру і філософію компанії. Я хочу розглянути точки, де збіг неможливий і де воно реальне в наших соцiо-культурних умовах.

Рекомендована література Новинки
Композитор Иван Карбиц Автомобили Lamborghini

Бережливе виробництво + шість сигм: Комбінуючи якість шести сигм із швидкістю бережливого виробництва

Автор: Майкл Л. Джорж Видавництво Альпіна Бізнес Букс, 2005
Ефективне з'єднання двох відомих підходів – бережливого виробництва і шести сигм - послужило початком виникнення нової технології менеджменту. Метод «бережливе виробництво + шість сигм» володіє потужним синергетичним ефектом, що робить його самим конкурентоздатним підходом до менеджменту в даний час.


Новий метод, що вдало поєднує найкращі досягнення західної і японської шкіл менеджменту, дозволяє ще ефективніше скорочувати час виконання замовлення і підвищувати його якість.

За час керівництва власною консалтинговою фірмою автор цією кн6іги Майкл Джордж накопив величезний досвід розробки і впровадження систем менеджменту, розроблених на основі шести сигм, а також на ідеях бережливого виробництва. Це дозволило йому створити вдалий синтез цих популярних підходів.

Книга призначена для керівників середньої і вищої ланки, а також для підприємців, які прагнуть поєднувати безперервне вдосконалення якості з дисципліною постачань і конкурентними цінами. Вона буде цікава співробітникам служб маркетингу, контролю якості, інформаційних технологій, виробництва, постачання. Студенти і аспіранти відповідних спеціальностей знайдуть в ній багато корисного. Слід звернути увагу на неї і консультантам в області загального менеджменту, систем якості і інших напрямків.

 
Rambler's Top100