Принт версія
 
архів

Події

  • 16.02.2009

    "БЕРЕЖЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО" ПРОТИ КРИЗИ На початку лютого Корпоративний університет провів бізнес-симуляцію для керівників Копрового цеху ЧерМК ВАТ "Сєвєрсталь".

  • 30.01.2009

    ІМПОРТ КУЛЬТУРИ TOYOTA ЯК МІФ І ПОМИЛКА Впровадження теорії успішне тоді, коли її культура і філософія вдало накладаються на місцеву культуру і філософію компанії. Я хочу розглянути точки, де збіг неможливий і де воно реальне в наших соцiо-культурних умовах.

Рекомендована література Новинки
Композитор Иван Карбиц Автомобили Lamborghini

Кайдзен: Ключ до успіху японських компаній

Автор: Імаі Масаакі. Видавництво Альпіна Бізнес Букс, 2006
Кайдзен – це постійне прагнення до вдосконалення всього, що ми робимо, втілене в конкретні форми, методи, технології і звернене до людей.


Хоча концепція кайдзен і народилася в Японії, вона набула широкого поширення всюди в світі і багато разів переконливо довела свою ефективність, причому не лише в промисловості, але і в сфері послуг, і в громадських організаціях.

Ця – книга першоджерело. Її автор, М. Імаі, саме тут вперше ввів термін «кайдзен» і призвав читачів за межами Японії звернути увагу на величезні можливості менеджменту по-японські. Його заклик не залишився непоміченим.

Перш за все ця книга адресована керівникам підприємств і організацій в усіх областях людської діяльності, всіх розмірів і форм власності. Вона також представляє інтерес для менеджерів всіх рівнів, співробітників служб якості, управління персоналом, маркетингу і ін. Студенти і аспіранти відповідних спеціальностей знайдуть в книзі багато корисного. Не зможуть обійти її увагою і консультанти в області загального менеджменту і менеджменту якості.

 
Rambler's Top100