Принт версія
 
архів

Події

  • 16.02.2009

    "БЕРЕЖЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО" ПРОТИ КРИЗИ На початку лютого Корпоративний університет провів бізнес-симуляцію для керівників Копрового цеху ЧерМК ВАТ "Сєвєрсталь".

  • 30.01.2009

    ІМПОРТ КУЛЬТУРИ TOYOTA ЯК МІФ І ПОМИЛКА Впровадження теорії успішне тоді, коли її культура і філософія вдало накладаються на місцеву культуру і філософію компанії. Я хочу розглянути точки, де збіг неможливий і де воно реальне в наших соцiо-культурних умовах.

Рекомендована література Новинки
Композитор Иван Карбиц Автомобили Lamborghini
повернутися до списку

Бережливе виробництво і Кайдзен

Дао Toyota: 14 принципів менеджменту провідної компанії світу

Автор: Джеффрі Лайкер. Видавництво Альпіна Бізнес Букс, 2008
Успіх фірми Toyota вже багато десятиліть викликає незмінний інтерес у менеджерів і бізнесменів по всьому світу. Надійність автомобілів Toyota стала еталоном для світової автопромисловості, тому кожен, хто зацікавлений в підвищенні якості товарів і послуг, так або інакше знайомиться з досвідом цієї корпорації.


Автор книги професор Джеффрі Лайкер розповідає читачам про початок успіху Toyota, аналізуючи «дао» компанії - її унікальну філософію бізнесу, в основі якої лежать відкриті їм 14 основних принципів управління.

Фундаментальна основа дао Toyota - в унікальному підході до персоналу, що полягає у вихованні, навчанні і розвитку. Саме персонал - кваліфікований, працелюбний, відповідальний - ключ до успіху будь-якої компанії.


 
Rambler's Top100