Принт версія
 
архів

Події

  • 16.02.2009

    "БЕРЕЖЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО" ПРОТИ КРИЗИ На початку лютого Корпоративний університет провів бізнес-симуляцію для керівників Копрового цеху ЧерМК ВАТ "Сєвєрсталь".

  • 30.01.2009

    ІМПОРТ КУЛЬТУРИ TOYOTA ЯК МІФ І ПОМИЛКА Впровадження теорії успішне тоді, коли її культура і філософія вдало накладаються на місцеву культуру і філософію компанії. Я хочу розглянути точки, де збіг неможливий і де воно реальне в наших соцiо-культурних умовах.
Композитор Иван Карбиц Автомобили Lamborghini

Умови партнерства

ПОСЛУГИ ПОШУКУ І ПІДБОРУ ПЕРСОНАЛУ

Формат надання послуг:

1. Укладення річного договору на надання послуг з пошуку і підбору персоналу і подальша робота по залученню в Вашу компанію професіоналів, що володіють необхідними навиками і потенціалом, на підставі Замовлень, що надаються Клієнтом.

2. Разові послуги з пошуку необхідного фахівця – такий формат співпраці доцільний в ситуаціях, коли компанія-клієнт велику частину вакансій закриває самостійно, залучаючи консультантів для пошуку висококваліфікованих фахівців або кандидатів на високі керівні позиції.

У будь-якому форматі співпраці відсутня передоплата - послуги оплачуються за фактом виходу кандидата на роботу. Ми також гарантуємо безкоштовну заміну фахівця, який не пройшов випробувальний термін.

РОБОТА З СИСТЕМОЮ THOMAS INTERNATIONAL

Використання системи Thomas можливо наступними способами:

1. Отримання web доступу до системи і використання інструменту всередині компанії. При цьому проводиться навчання і сертифікація користувачів системи з подальшим консультаційним супроводом. При внутрішньому використанні системи, компанія отримує ряд переваг, таких як:

• Підвищення незалежності від консалтингових агентств 
• Перетворення людського капіталу в ефективніший ресурс компанії, підвищуючи її прибуток 
• Можливість приймати обізнаніші рішення по людях у Вашій компанії 
• Покращення практики створення і розвитку успішних команд
• Можливість тренінгу по системі для топ-менеджерів компанії

2. Здобуття звітів системи Thomas як консультаційна послуга – Ви можете просто купувати будь-який з 24 звітів, що формуються системою Thomas в нашої компанії у разі потреби.

 
Rambler's Top100