Принт версія
 
архів

Події

  • 16.02.2009

    "БЕРЕЖЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО" ПРОТИ КРИЗИ На початку лютого Корпоративний університет провів бізнес-симуляцію для керівників Копрового цеху ЧерМК ВАТ "Сєвєрсталь".

  • 30.01.2009

    ІМПОРТ КУЛЬТУРИ TOYOTA ЯК МІФ І ПОМИЛКА Впровадження теорії успішне тоді, коли її культура і філософія вдало накладаються на місцеву культуру і філософію компанії. Я хочу розглянути точки, де збіг неможливий і де воно реальне в наших соцiо-культурних умовах.
Композитор Иван Карбиц Автомобили Lamborghini

Партнерам

Ми орієнтовані на вибудовування довгострокової партнерської взаємодії з нашими Клієнтами і реалізуємо цей принцип, забезпечуючи Вас багаторівневою інформаційною підтримкою і консультаційною допомогою впродовж всієї співпраці.

З форматами можливої партнерської взаємодії ви можете в розділі Умови партнерства.

Якщо Ваша компанія вже працює з нами над спільним проектом, ви можете отримати інформацію по Вашому проекту в службовому розділі Мій проект. Інформація про проект конфіденційна і доступна лише співробітникам компанії Клієнта.

Заеєструвавшись на нашому сайті Ви зможете користуватися всім об'ємом відкритої інформації і ставити питання нашим консультантам в Консультаційному центрі

Логін:
Пароль:
Регістрація
Забули свій пароль

 
Rambler's Top100