Принт версія
 
архів

Події

  • 16.02.2009

    "БЕРЕЖЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО" ПРОТИ КРИЗИ На початку лютого Корпоративний університет провів бізнес-симуляцію для керівників Копрового цеху ЧерМК ВАТ "Сєвєрсталь".

  • 30.01.2009

    ІМПОРТ КУЛЬТУРИ TOYOTA ЯК МІФ І ПОМИЛКА Впровадження теорії успішне тоді, коли її культура і філософія вдало накладаються на місцеву культуру і філософію компанії. Я хочу розглянути точки, де збіг неможливий і де воно реальне в наших соцiо-культурних умовах.
Композитор Иван Карбиц Автомобили Lamborghini

Послуги

Сьогодні CTR Group здійснює свою діяльність в трьох напрямах: консалтинг, тренінги, рекрутінг.

Консалтингові проекти

Ми надаємо консультаційні послуги у форматі проекту безпосередньо на підприємстві, з яким ведеться робота. Як правило, робоча група складається з консультантів CTR Group і співробітників Вашої компанії. У роботі беруть участь консультанти, що мають практичний досвід проведення подібних проектів в інших компаніях і навики, необхідні для успішного досягнення поставлених цілей. Під час проекту наші консультанти постійно знаходяться всередині підприємства, відчуваючи його ритм, що забезпечує надання максимально актуальних і об'єктивних і рішень.

Працюючи в одній команді з Вашими співробітниками під час проекту, ми передаємо їм знання і методики, створюючи можливість для подальших поліпшень в даній області після завершення проекту.

Ми готові не лише надати практичні рекомендації, але й брати участь у впровадженні рішень, прийнятих до реалізації, працюючи в проекті до здобуття остаточних результатів.

Наша спеціалізація в проектах:

- Підвищення ефективності виробництва

- Впровадження бережливого виробництва

- Побудова проектного офісу компанії

- Енергозбереження

- Оптимізація діяльності в закупівлях

Детально з проектами, які пропонує наша компанія, Ви ознайомитеся в розділі Проекти.

Семінари і навчання

Ми проводимо тренінги і повчальні програми для Ваших співробітників, підвищуючи їх професійний рівень і потенціал компанії, в якій вони працюють. Всі навчальні курси нашої компанії створені для подальшого застосування знань і інструментів, отриманих під час навчання, в роботі над поліпшенням Вашої компанії. Наші навчальні програми проводяться у форматі відкритих і корпоративних тренінгів.

Відкритий формат – навчання проводиться для представників різних компаній, що дозволяє Вашим співробітникам обмінятися думками і обговорити проблеми з представниками інших компаній, які взяли участь в програмі навчання.

Корпоративний формат - навчаються співробітники лише Вашої компанії безпосередньо на Вашому підприємстві, що дозволяє адаптувати програму навчання до потреб компанії і розглядати в якості практичних занять робочі моменти саме Вашої організації. Додатковим плюсом корпоративної програми навчання є планування проведення курсів в зручне для Ваших співробітників і компанії час на робочому місці.

В якості тренерів виступають наші співробітники, що професійно працюють в даній сфері, і запрошені фахівці, які займають керівні позиції області, що розглядається, практичний дослід яких робить навчання цікавішим і наближенішим до практики.

Тематика тренінгів:

- Підвищення ефективності виробництва

- Бережливе виробництво

- Створення ефективної і прозорої системи постачання

- Логістика

- Продажі за системою DISC

За результатами тренінгу ми даємо зворотний зв'язок керівникові щодо можливих поліпшеннь в компанії, доцільність яких була визначена під час навчання співробітників.

Детально з програмами навчання нашої компанії Ви ознайомитеся в розділі Семінари і навчання.

Пошук і підбір персоналу 

Ми залучаємо у Вашу компанію кваліфікований персонал, як один з найбільш перспективних чинників підвищення ефективності організації. Для досягнення успіху будь-яка організація повинна мати найкращий людський капітал, тому ми розглядаємо завдання пошуку і підбору персоналу як окремий проект, що направлений на підвищення ефективності бізнесу і має конкретні індивідуальні цілі.

У роботі з персоналом ми спираємося як на кращі інструменти в цій області, такі як система Thomas International, так і на свій досвід надання консультаційних послуг, що дозволяє вибирати саме тих співробітників, які стануть повноцінною частиною Вашої команди і принесуть максимальну користь організації.

Дізнатися більше про принципи підбору і системи роботи з персоналом можна на сторінках:

- пошук і підбір персоналу

- Система Thomas International

- SUCCESS FACTORS
 
Rambler's Top100