Принт версія
архів

Події

 • 16.02.2009

  "БЕРЕЖЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО" ПРОТИ КРИЗИ На початку лютого Корпоративний університет провів бізнес-симуляцію для керівників Копрового цеху ЧерМК ВАТ "Сєвєрсталь".

 • 30.01.2009

  ІМПОРТ КУЛЬТУРИ TOYOTA ЯК МІФ І ПОМИЛКА Впровадження теорії успішне тоді, коли її культура і філософія вдало накладаються на місцеву культуру і філософію компанії. Я хочу розглянути точки, де збіг неможливий і де воно реальне в наших соцiо-культурних умовах.


Композитор Иван Карбиц Автомобили Lamborghini
дізнатися більше

Наша спеціалізація

CTR Group - це Компанія, основною діяльністю якої є реалізація проектів, направлених на оптимізацію бізнес - процесів підприємств

Ми маємо великий досвід в реалізації наступних проектів:

 • Впровадження бережливого виробництва

  Бережливе виробництво – технологія, націлена на скорочення часу виконання замовлення, це набір методів і інструментів, постійне використання яких дозволяє досягти максимальної ефективності виробництва. 

 • Підвищення ефективності виробництва

  Мета проекту – забезпечити одноразовий ривок підприємства або окремого структурного підрозділу у напрямі поліпшення операційних показників бізнесу за рахунок вивільнення прихованого потенціалу підвищення ефективності, закладеного в процесах і працівниках підприємства. 

 • Побудова проектного офісу компанії

  Цілі проекту – створення ефективної системи управління проектами на основі методології і стандартів PMI, створення організаційної структури і формування професійної команди проектних менеджерів.

 • Проект з оптимізації діяльності в закупівлях

  Проект направлений на підвищення ефективності системи постачання, збільшення прозорості і керованості процесу закупівель, створення необхідної оргструктури Служби закупівель з оптимальною кількістю співробітників і як наслідок, підвищення прибутковості всього Бізнесу.

 • Проект з енергозбереження

  Мета проекту – розробка програми енергозбереження підприємства, направленої на скорочення фінансових витрат на енергоносії і надання портфеля практичних рекомендацій по впровадженню.

Курси валют НБУ

на 19.10.17

весь перелік

Глосарій

Brainstorming - (Мозковий штурм) - загальний метод збору інформації, ідей і пропозиції рішень, який може використовуватися для ідентифікації ризиків, ідей або вирішень проблем групою членів команди або експертів. Зазвичай під час сесії мозкового штурму ідеї учасників фіксуються для подальшого аналізу.
 
Rambler's Top100